SDÍLENÁ FIREMNÍ ŠKOLKA

 

 

 

 

Evropský sociální fond

Praha a EU – Investujeme do vaší budoucnosti

 

Vážení a milí rodiče,

Školička Čertův vršek získala grant z programu OPPA (Operační program Praha-Adaptabilita) na podporu rovných pracovních příležitostí  mužů a žen. Díky možnosti čerpání finančních prostředků z Evropského sociálního fondu a z rozpočtu hlavního města Prahy můžeme nabídnout místa ve školce maminkám a tatínkům, kteří se vrací do zaměstnání po mateřské/rodičovské dovolené.

Ve školce jsou děti od 18 měsíců do 6 let věku. Školička se vyznačuje příjemnou rodinnou atmosférou a profesionální péči o děti. Na našich webových stránkách Vám představíme naše "tety", seznámíme Vás s provozem školky, novinkami, připravovanými akcemi a v neposlední řadě se můžete v sekci "Fotogalerie" sami podívat, jak to u nás vypadá.

Do programu financovaného z OPPA mohou být zařazeni buď rodiče, kteří se vrací do zaměstnání po mateřské dovolené nebo přímo firmy, které podporují návrat svých zaměstnanců po MD/RD do práce.

Zahájení docházky dětí do školky, jejichž rodiče budou grant využívat je 1. 5. 2013. Podmínky zahájení docházky budou individuálně konzultovány s každým zájemcem. Máte-li zájem o bližší informace, kontaktujte nás na adrese: info@skolka-jesle.cz.

 

Metodický materiál - vzdělávací program ke stažení ZDE.

 
© 2010 skolka-jesle.cz - školicka ® |